Süper Lig’de düşme hattında düğüm çözülüyor! İşte maçların CANLI anlatımları

Birinci defa 21 grupla büyük bir heyecana sahne olan Üstün Lig’de düşme potası adeta alev alev yanıyor. Denizlispor’un lige veda etmesinin akabinde bu kabusu yakından hisseden kadrolar, düşecek 3 grup ortasında yer almamak için birbirinden güçlü 90 dakikalara çıkıyor.

ALANYASPOR-ERZURUMSPOR MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Alanyaspor: Serkan, Juanfran, Caulker, Tzavellas, Moubandje, Siopis, Berkan, Efkan, Efecan, Davidson, Mustafa.

BB Erzurumspor: Szumski, Butko, Gökhan, Osman, Leo, Buğra, Boumal, Emrah, Obertan, Rashani, Gomes.

ALANYASPOR – BB ERZURUMSPOR MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Alanyaspor – BB Erzurumspor maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Sports 4’te canlı yayınlanıyor.

BAŞAKŞEHİR-KAYSERİSPOR MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Başakşehir: Mert, Uğur Uçar, Ravil Tagir, Duarte, Bolingoli, Ndayishimiye, Mahmut Tekdemir, Ömer Ali, Berkay, Deniz Türüç, Chadli

Kayserispor: Doğan, Kvrzic, Paz, Kolovetsios, Aziz Behich, Muhar, Attamah, Avramovski, Lennon, Pedro Henrique, İlhan Parlak

BAŞAKŞEHİR – KAYSERİSPOR MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Başakşehir – Kayserispor maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Sports Max 2’de canlı yayınlanıyor.

GENÇLERBİRLİĞİ-GÖZTEPE MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Gençlerbirliği: Nordfeldt, Johansson, Metehan, Diego, Polomat, Piris, Furman, Ayite, Rahmetullah, İlker, Lima.

Göztepe: Arda, Gassama, Alpaslan, Kubilay, Burekovic, Esiti, Yalçın, Soner, Halil, Beykan, Ideye.

GENÇLERBİRLİĞİ – GÖZTEPE MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Gençlerbirliği – Göztepe maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Connect’te canlı yayınlanıyor.

KASIMPAŞA-ANKARAGÜCÜ MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Kasımpaşa: Ertuğrul, Hadergjonaj, Brecka, Tarkan, Haddadi, Sadiku, Bistrovic, Koomson, Hajradinovic, Anıl, Thelin.

Ankaragücü: Ricardo, Kitsiou, Kulusic, Sarlija, Pinto, Atakan, Endri Alımlı, Lobjanidze, Alper, Paintsil, Badji.

KASIMPAŞA – ANKARAGÜCÜ MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Kasımpaşa – Ankaragücü maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Sports Max 1’de canlı yayınlanıyor.

YENİ MALATYASPOR-HATAYSPOR MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Yeni Malatyaspor: Ertaç, Zeki, Semih, Hadebe, Hafez, Mallan, Wallace, Mustafa, Fofana, Tetteh, Adem.

Hatayspor: Munir, Popov, Yusuf, Pablo, Mesut, Aabid, Ruben, Sackey, Akintola, Boupendza, Diouf.

YENİ MALATYASPOR – HATAYSPOR MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Yeni Malatyaspor – Hatayspor maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Connect’te canlı yayınlanıyor.

GAZİANTEP FK-ÇAYKUR RİZESPOR MAÇI BİRİNCİ 11’LER

Gaziantep FK: Günay, Olkowski, Djilobodji, Morais, Oğuz, Maxim, Jefferson, Sousa, Kenan, Muhammet, Dicko.

Çaykur Rizespor: Gökhan, Moroziuk, Selim, Buyruk, İsmail, Abdullah, Dokovic, Sabo, Tunay, Fernando, Soderlund.

GAZİANTEP FK – RİZESPOR MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Gaziantep FK – Rizespor maçı saat 20:30’da başladı ve beIN Connect’te canlı yayınlanıyor.